Loading color scheme

Smart 1cz

SMART - wiosło przeznaczone do kajakarstwa nizinnego z piórem wykonanym z Fibrylonu osadzonym na aluminiowym drążku malowanym proszkowo

Czytaj więcej
Havana CF Vario 4cz Packraft

HAVANA CF VARIO PACKRAFT  to wiosło czteroczęściowe z piórem wykonanym z polipropylenu wzmacnianego włóknem węglowyml, lekkie, wiosło składane, regulowane idealne do packraftingu

Czytaj więcej
Havana CF Vario

HAVANA CF to nowe wiosło przeznaczone do turystyki kajakowej z piórem wykonanym z polipropylenu wzmacnianego włóknem węglowym.

Czytaj więcej
Solaris 1 cz

SOLARIS to mocne wiosło przeznaczone do turystyki kajakowej, doskonale sprawdzające się w wypożyczalniach sprzętu kajakowego.

Czytaj więcej
Fisher 250

FISHER 250 to składane wiosło desygnowane do kajaków wędkarskich z piórami wykonanymi z ABS osadzonymi na kompozytowym drążku wykonanym z włókna szklanego.

Czytaj więcej
Havana FG Vario

HAVANA FG to wysokiej klasy wiosło z mocnymi piórami wykonanymi z polipropylenu wzmacnianego włóknem szklanym osadzonymi na kompozytowym drążku z rowingu szklanego.

Czytaj więcej
Symetric

SYMETRIC - mocne, wytrzymałe wiosło z piórami wykonanymi z polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym

Czytaj więcej
Smart Junior 1cz

SMART JUNIOR to lekkie wiosło z mocnym piórem wykonanym z Fibrylonu osadzonym na aluminiowym drążku malowanym proszkowo przeznaczone dla młodych kajakarzy.

Czytaj więcej